Úvod > STARÁ STRUKTURA > GRANTY A DOTACE > Královéhradecký kraj: "Pohybová gramotnost"

Královéhradecký kraj: "Pohybová gramotnost"

MŠ RADOST Třebihošť ve spolupráci s Obcí Třebihošť zažádala v letošním roce o dotaci z rozpočtu Královéhradeckého kraje na pořádání sportovních aktivit v obci pod názvem projektu „Sportování pod Zvičinou“.

Součástí projektu jsou čtyři aktivity. První  aktivitou bude „Radostný sportovní den“, který proběhne dne 6.6.2015  od 13:30 hod. ve Volnočasovém sportovním zařízení Třebihošť.  Pořadatelem této akce bude naše mateřská školka ve spolupráci s hasiči.  Aktivita je zaměřena pro děti, které si budou moci zasoutěžit v běhu, hodu na cíl a hlavně v jízdě na kolech a odstrkovadlech podle dopravních značek. V rámci projektu jsme pořídili pro školku nová dětská kola a odrážedla, přilby, basketbalový koš, kopací branky a další drobnosti včetně dárků do soutěží. „Děti dostavte se všichni v hojném počtu a v dobré náladě. Aby nám dopravní prostředky stačily, vezměte si své rychlé stroje s sebou.“

Dne 8.8.2015 budou v rámci projektu u nás sportovat mladí hasiči. Koordinátorem této aktivity bude Jiří Elišák. Možnost přihlásit se na tyto závody máte na mailu e.blahova@mkinet.cz. Tyto závody proběhnou dle pravidel požárního sportu v těchto disciplínách - útok, štafeta, střelba, hod granátem atd.  Drobné ceny pro soutěžící budou v rámci projektu zajištěny.

Další součástí projektu bude 15.8.2015 i tenisový turnaj, který bude obdobou loňského turnaje. Hlavním koordinátorem jsme zvolili Vojtěcha Mináře. Možnost přihlásit se na turnaj budete mít na mailu minarv@email.cz. Součástí projektu jsou samozřejmě ceny pro soutěžící. Takže neváhejte a přihlaste se již nyní.

Poslední aktivitou bude turnaj ve stolním tenisu, který je naplánován na 31.10.2015 a jeho hlavním koordinátorem bude Aleš Poprach. Zájemci se mohou přihlásit na mail apoprach@centrum.cz. Na tuto aktivitu pořídíme nové pálky na stolní tenis a zároveň ceny do soutěže.

Tímto vyzýváme všechny zájemce nejen z Třebihoště, Dehtova a Zvičiny k aktivnímu zapojení a podpoření tohoto projektu. Zároveň předem děkujeme organizátorům za zajištění klidného průběhu akce a Královéhradeckému kraji a obci Třebihošť za spolufinancování projektu.

Zpracovala:

Ing. Gracíková, zastupitelka Obce Třebihošť a Bc. Jitka Punnerová, ředitelka MŠ RADOST Třebihošť

Fotografie jsou uveřejněny ve fotogalerii Školní rok 2014 - 2015 - "Sportování pod Zvičinou"