Úvod > Projekt: "Malí montéři" - polytechnické vzdělávání

Projekt KU HK logo.jpg

Projekt: "Malí montéři" - polytechnické vzdělávání

Projekt „Malí montéři“ měl pro naší školu znatelný přínos, byly zakoupeny různé certifikované stavebnice rozvíjející hlavně jemnou motoriku, vytrvalost a fantazii dětí. Při společném tvoření se rozvíjí i komunikační schopnosti dětí, vzájemná ochota poradit nebo si i vzájemně pomoci. Proběhly 2 odpolene tvoření s rodiči, kde bylo propagováno logo kraje jako poskytovatele - viz. fotodokumentace. Jelikož bylo společné tvoření velmi příjemné a přínosné nejen pro děti, plánujeme uspořádat ještě další tvořivá odpoledne. V rámci propagace projektu na webu školy jsme kraj uváděli jako poskytovatele dotace. Přínos pro kraj vidíme v podpoře malých vesnických škol, které tuto podporu  patřičně oceňují a dovolujeme si ještě jednou poskytovateli poděkovat.

Časový rozsah: 1. 8. 2019 - 30.6.2020

IMG-20191113-WA0017.jpg