Úvod > Poděkování

Poděkování

Děkujeme manželům Mašínovým za milé přijetí v "Restauraci U LEMURA". Při návštěvě ZOO v rámci "Týdne duchů", jsme se zde mohli ohřát, dostali jsme dobrou svačinku a drobné dárečky.

Děkujeme všem rodičům, kteří nám dali zeleninu a ovoce ze svých zahrádek a dále drobný výtvarný materiál.

Velké díky patří paní Zdeně Vlčkové, která nám pomáhala při návštěvách solné jeskyně ve Dvoře Králové n.L. Bez její pomoci by se nám tato akce z provozních důvodů těžko organizovala.

V sobotu 12. 4. 2014 proběhla velká brigáda na školní zahradě. Nejen někteří rodiče, ale i hasiči ze Třebihoště nám pomohli zrekonstruovat zahradu a maminky pomáhaly s úklidem půdy. VŠEM PATŘÍ NAŠE VELKÉ DÍK!

školní rok 2014/2015

Děkujeme manželům Medunovým za hračky pod stromeček a manželům Mašínovým za výtvarný materiál.

Sponzorský dar různých čtvrtek v hodnotě 2.000 Kč nám dala firma KRPA PAPER, a.s. Hostinné.

školní rok 2018/2019

Děkujeme manželům Medunovým a manželům Vlčkovým za finanční příspěvek na dopravu na Školu plavání v Hořicích.